Jabłka to jedne z najpopularniejszych owoców. Cieszymy się ich smakiem przez cały rokponieważ mają najpełniejszy smak. Pod kątem naszego zdrowia jabłka mają nieocenioną moc. Wsród wielu powodów dla których powinniśmy wprowadzić do naszego jadłospisu te cudowne owoce można wymienić:

- skutecznie walką z cholesterolem 

- są eliksirem młodości, przedłużają życie każdej komórki ludzkiego jabłka są uwielbiane przez nasze serce

organizmu

-

- pomagają schudnąć

- wspierają układ odporności

- poprawiają urodę, dzięki zawartości wielu minerałów, w tym potasu, żelaza, cynku, krzemu. Poprawiają stan skóry, włosów, paznokci.

- nie wywołują alergii

- odżywiają mózg

- dbają o nasze zęby

- mają niesamowity smak

Kiperzy LuWu doceniając ten cudowny smak stworzyli mieszanki herbaciane z dodatkiem tego nieocenionego owocu. Wśród nich niesamowita "Alhambra" z dodatkiem jabłek, malin i jaśminu. Delikatny aromatyczny smak wprowadzi w doskonały nastrój.

Mieszanka "Chopin" to połączenie wietnamskiej herbaty z płatkami kwiatu bławatka, hibiskusa przeplecione truskawką, pomarańczą i dopełnione cudownym jabłkiem.

Polecamy również mieszankę "Serce Matki" który samą nazwą wywołuje uśmiech na twarzy . W całość wpleciono słodkie maliny i kawałki jabłka. Niesamowity smak powoduje, że ma się ochotę na kolejną filiżankę.

Jabłko w mieszankach herbacianych LuWu to źródło aromatu, witamin ale przede wszystkim niesamowitych doznań smakowych. Dodatek jabłka w herbatach to niezwykle pyszny element dopełniający całość.

Kiperzy LuWu z niezwykłym szacunkiem podchodzą do tego dodatku i bardzo chętnie go wykorzystują w naszych mieszankach.


Zyskaj darmową dostawę pierwszego zamówienia:
Płatności